влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стілець для майстра косметолога з дуже зручною спинкою, яка підтримує спину вздовж хребта. Сидіння має форму пелюстки і виготовлене з міцного зносостійкого шкірозамінника — поліуретану. Основа хромована з металевим каркасом. Коліщатка виготовлені з пластику з м'яким ходом. Висота регулюється за допомогою пневматичного підіймача.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B&S |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Вага | 7.5 |
| Діаметр хрестовини | 48 см |
| Регульована висота стільця | 36 – 50 см |
| Висота спинки від сидіння | 410 мм |
| Розміри ширина спинки (внизу) | 28 см |
| Розміри ширина спинки (вгорі) | 17 см |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 3 690 ₴

