
Опис
Щипці-випрямлячі Moser CeraStyle Pro 24 мм 4417-0050 завдяки новій технології на основі кераміки, забезпечує рівномірне прогрівання пластин. Заокруглена форма щипців з пружиною прекрасно підходять для створення голлівудських локонів. Завдяки плавальним пластинам волосся менше піддається тепловому впливу, плавальні пластини щільно прилягають до волосся завдяки чому волосся випрямляється всього за один рух. У моделі є механічний терморегулятор із можливістю вибрати температуру в діапазоні 150-230 °C.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Турмалінове покриття | Так |
- Ціна: 1 690 ₴



