
Опис
Щипці-випрямлячі WAHL Cutek 4417-0472 завдяки турмаліновому покриттю керамічних пластин забезпечують рівномірне прогрівання пластин. Заокруглена форма щипців з пружиною прекрасно підходять для створення голлівудських локонів. Завдяки плавальним пластинам волосся менше піддається тепловому впливу, плавальні пластини щільно прилягають до волосся, завдяки чому волосся випрямляється всього за один рух. У моделі є механічний терморегулятор із можливістю вибрати температуру в діапазоні 150-230 °C.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Плаваючі пластини | Так |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Турмалінове покриття | Так |
| Вага | 0.36 кг |
- Ціна: 1 690 ₴


