
Опис
Парафіноплав для рук і ніг — призначений для проведення процедури парафінотерапії. Парафінотоп забезпечує плавлення косметичного парафіну та підтримання його в розплавленому вигляді. Процедура проводиться в домашніх умовах і в салонах краси. Процедура парафінотерапії — додасть вашій шкірі здорового зовнішнього вигляду, збільшить припливи крові та розшарує м'язи. Відновлює водний баланс, пом'якшить верхні шари шкіри та зволожить. Об'єм ванни 2.5 літра, підставка для ніг до 42 розміру. Робоча ємність виготовлена з жароміцного алюмінієвого сплаву. Усередині є розмітка для мінімальної (1,8 кг) і максимального завантаження (2,5 кг) Перевага цієї процедури в миттєвому ефекті та чудовим результатом.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип обладнання | Парафіноплав |
| Країна виробник | Китай |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Руки, Ноги |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Особливості | Термостат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал внутрішньої ємності | Жароміцний алюміній |
- Ціна: 1 001 ₴



