Кошик
1637 відгуків
НОВИНКИ УЖЕ  В ПРОДАЖЕ!!!Перейти в каталог

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

влево
  • Клей для вій Salon Professional чорний (1 мл), фото 2
вправо
Клей для вій Salon Professional чорний (1 мл), фото 1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Клей для накладних вій Salon Professional чорний.
Призначений для приклеювання накладних вій, пучків, кольорових вій під час колорування.
Клей не викликає подразнення ніжної шкіри повік, має підвищену вологостійкість. Рекомендований для домашнього використання. Забезпечує тривалий ефект міцного склеювання. 

Не призначений для приклеювання страз та інших елементів дизайну в основу та на кінчик вій.
Швидкий час висихання.
Об'єм 1 мл.

Нарощування вій пучками — одноразова процедура, яка підходить для конкретного випадку, наприклад, фотосесії, випускного або весілля. Тримається нарощування вій пучками приблизно трьох днів, і його можна виконувати в домашніх умовах. Клей для війок гіпоалергенний, на латексній основі, він легко клеїться й легко знімається — досить потягнути за один пучок і всі штучні вії знімуться однією стрічкою (завдяки тому, що вони клеяться близько один до одного).


Вибирайте вії різної довжини — короткі клейте у внутрішній куточок ока, середні призначені для середньої частини ока, а довгі вії підійдуть для зовнішнього куточка. Так Ви створите віяловий ефект вій і розплющений погляд.

 

Рекомендуємо

 

Як зробити замовлення

 
 
 
 
 
 

Зробіть замовлення на сайті або телефоном

 

Отримайте консультацію та рахунок до оплати

 

Виберіть зручний спосіб доставки та оплати

 

Отримайте своє замовлення вже за кілька днів

 

Також можете подивитися

 
 
 
 
 
 
 
 

До опису

 
Основні
ВиробникSalon
Країна виробникСША
КолірЧорний
Тип накладних війВсі типи накладних вій
Час висихання1 сек
Об`єм1 мл
  • Ціна: 25 ₴