
Опис
Стіл для манікюру - незамінний помічник для майстра манікюру і педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі засоби та інструменти. Стільниця складна, що дозволить при необхідності заощадити робочий простір і використовувати стіл як тумбу. Полички наскрізні за рахунок цього майстер індивідуально зможе підібрати робочу сторону для правої або лівої руки.
Висота між поличками 20см.
Довжина полички 23 див.
Можливе виготовлення столу за індивідуальним замовленням з різних матеріалів і заданих розмірів.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або за телефоном
Отримайте консультацію і рахунок до оплати
Оберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримаєте своє замовлення вже через пару днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Полку для приладдя, Захисні накладки на ніжках |
- Ціна: 3 410 ₴

