
Опис
Стіл для манікюру — незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі інструменти і засоби. Ця модель має спеціальну поличку, яка розташована на стільниці, завдяки їй майстер зможе отримати швидкий доступ до потрібного гель-лакам або засобам. Три нижних ящика закриваються одним замком. Складана стільниця дасть змогу за потреби заощадити робочий простір і використовувати стіл як тумбу.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Правосторонній |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | один замок на 3 шухляди |
- Ціна: 6 160 ₴









