
Опис
Фен Babyliss Vulcano виготовлений із високоякісного пластику, завдяки спеціально спроєктованій ергономічній ручці дасть змогу зняти м'язове напруга у процесі роботи. Має функцію іонізації завдяки нагрівальному елементу, який покритий турмаліном. Турмалінове покриття сприяє виділенню негативно заряджених іонів, іонні частинки в разі потрапляння на волосся мінімізують шкідливий вплив гарячого повітря, також функція іонізації запобігає пересушуванню або зневодненню волосся. Babyliss Vulcano вбудовано 6 рівнів регулювання температури та повітряного потоку. Також фена має кнопку миттєвого охолодження повітря.
Фен обладнаний потужним професійним мотором, який видає повітряний потік до 89 м куб/год. Завдяки такому повітряному потоку волосся сушиться швидко, не пересушує його.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Фен |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Турмалінове покриття | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | 220-240v |
| Вага | 540 |
| Основні атрибути | |
| Об`єм | 8.0 |
- Ціна: 3 484 ₴




