
Опис
Косметологічний візок — незамінний помічник для перукарського приладдя, інструментів для манікюру та педикюру або ж різних засобів і препаратів для медицини. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дадуть змогу тримати під рукою все найнеобхідніше та необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Матеріал виготовлення полиць ламіноване ДСП
Бічні опори — металеві, фарбування порошкове
Колеса — пластикові
можливість кріплення лампи на струбцині до пілочки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
- Ціна: 2 310 ₴




