влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Косметологічний візок — незамінний помічник для перукарського приладдя, інструментів для манікюру та педикюру або ж різних засобів і препаратів для медицини. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дадуть змогу тримати під рукою все найнеобхідніше та необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Матеріал виготовлення — Ламіноване ДСП
Колеса — пластикові
Висота бортиків — 6.5 см
Відстань між полицями — 31 см
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
| Каркас | Ламіноване ДСП |
- Ціна: 1 755 ₴



