влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Косметологічна передача - це незамінний помічник перукарського приладдя, інструменти для манікюра, педикюри чи ліків для медицини. За рахунок коліщатка дуже мобільна, що дозволить їй знаходитися в потрібному місці, роблячи роботу більш комфортною. Модель є максимально зручною у використанні, розмірі та допустиму навантаженню, і це дасть вам змогу тримати під рукою все необхідне і необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Відстань між 40 см
Ящик всередині 29*26*12 см
Колесики Пластик
Рекомендований
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або по телефону
Отримайте консультацію і рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже через пару днів
Ви також можете подивитися.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Особливості | Полку для приладдя |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
| Тип візка | Універсальна |
| Каркас | Ламіноване ДСП |
- Ціна: 1 815 ₴




