влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Косметологічний візок — незамінний помічник для перукарського приладдя, інструментів для манікюру та педикюру або ж різних засобів і препаратів для медицини. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дасть змогу тримати під рукою все найнеобхідніше та необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Матеріал виготовлення полиць ламіноване ДСП
Бічні опори — металеві
Колеса — металеві
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Об`єм | 8.0 |
| Тип | Гель-лак |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | метал |
| Колеса (колісні опори) | метал |
- Ціна: 4 675 ₴


