
Опис
Косметологічний візок — незамінний помічник для перукарського приладдя, інструментів для манікюру та педикюру або ж різних засобів і препаратів для медицини. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дадуть змогу тримати під рукою все найнеобхідніше та необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Висота між поличками 30 см
Матеріал поличок — ЛДСП
Крайка — пластик
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Об`єм | 8.0 |
| Тип | Гель-лак |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
- Ціна: 805 ₴
