влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Косметологічна кушетка — незамінний помічник для виконання косметологічних процедур: нарощування вій, татуажу та масажу.
Виголів'я підіймається до кута 45 градусів. Модель максимально зручна, виготовлена в мінімалістичному дизайні, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і кабінет. Кухлю можна замовити в таких кольорах: білий, слонова кістка, бежева, чорний, червоний.
Особливості канапи:
Каркас із дерева
Основа — метал (сталь)
Пофарбована білою полімерною фарбою стійкою до подряпин і барвників
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
- Ціна: 6 050 ₴



