
Опис
Косметологічна кушетка - незамінний помічник для виконання косметологічних процедур: нарощування вій, татуаж і будь-якого виду масажу. Кушетка автоматична з натурального дерева. Високої якості, має надійну конструкцію і оптимальні габарити, виконана в мінімалістичному дизайні, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і кабінет. Оббивка виконана з якісної екошкіра, що забезпечує тривалу експлуатацію кушеток без вм'ятин, тріщин і видимих слідів експлуатації. Дана Модель компактна і легко складається і переноситься, є ідеальним рішенням для масажистів і косметологів, що надають послуги на дому або здійснюють виїзд до клієнтів, а також для невеликих по площі косметологічних кабінетів.
Варіанти додаткової комплектації:
- виріз для обличчя + 250 грн
- підголівник + 450 грн
- сумка + 300 грн
- валик масажний + 550 грн
- підлокітники + 350 грн
- поличка для рук + 200 грн
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або за телефоном
Отримайте консультацію і рахунок до оплати
Оберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримаєте своє замовлення вже через пару днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Товщина подушки робочої поверхні | 50 мм |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 200 кг |
| Колір | Синій |
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 620 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал столу | Екошкіра |
- Ціна: 5 335 ₴

