
Опис
Стіл для манікюру - незамінний помічник для майстра манікюру і педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць розрахований для одночасної роботи двох майстрів, що значно зекономить простір приміщення. По центру одна тумба з 3-ма ящиками, також по одному висувному ящику є в кожному зі столів. Ящики на телескопічних направляючих - це забезпечує плавне і безшумне відкриття. Матеріал виготовлення ДСП товщиною 16 мм Торці покриті кромкою ПВХ завтовшки 0,6 мм
Додаткові варіації:
1. фасад в кольорі
2. застібка на скриньку
3. пластикові колеса
4. металеві колеса
5. виріз для розеток
Вартість вказана в білому кольорі та без додаткових варіацій. Є можливість виготовити стіл за індивідуальним замовленням і заданим розміром.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або за телефоном
Отримайте консультацію і рахунок до оплати
Оберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримаєте своє замовлення вже через пару днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Стіл розрахований для одночасної роботи двох майстрів |
| Тип манікюрного столу | Двомісний |
- Ціна: 12 430 ₴


