
Опис
Стіл для манікюру — незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць, не займе багато місця, прикрасить будь-який кабінет майстра. Ця модель має потовщену стільницю — 32 мм. Внизу розташовані три ящика на телескопічних напрямних — це забезпечує плавне й безшумне відкриття.
ящика всередині 36*26*8 см
Є варіант зі складаною стільницею + 100 грн.
Замок + 80 грн.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 27 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
- Ціна: 5 225 ₴


