
Опис
Стіл для манікюру — незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі інструменти і засоби. Ця модель має спеціальну поличку, яка розташована на стільниці, завдяки їй майстер зможе отримати швидкий доступ до потрібного гель-лакам або засобам. Внизу розташовані две відкритих полички. Складана стільниця дасть змогу за потреби заощадити робочий простір.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Правосторонній |
| Опори тумби | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 410 ₴


