
Опис
Стіл для манікюру — незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць: на пілочці майстер може розмістити всі використовувані в роботі інструменти і засоби. Стіл не займе багато місця, прикрасить будь-який кабінет. Знизу розташована поличка та три ящика на телескопічних напрямних — це забезпечує плавне й безшумне відкриття. Складана стільниця дасть змогу за потреби заощадити робочий простір і використовувати стіл як тумбу.
Тумба з правого або лівого боку на вибір
Довжина тумби 38 см
Висота пілочки в тумбі 16 см, глибина 43 см
Параметри ящика всередині 36*26*8 см
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий з витяжкою |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1050 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 27 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
- Ціна: 4 565 ₴

