
Опис
Стіл для манікюру — незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі інструменти і засоби. Ця модель має спеціальну поличку, яка розташована на стільниці, завдяки їй майстер зможе отримати швидкий доступ до потрібного гель-лакам або засобам. Знизу розташована поличка та три ящика на телескопічних напрямних — це забезпечує плавне й безшумне відкриття. Складана стільниця дасть змогу за потреби заощадити робочий простір.
Тумба з правого або лівого боку на вибір
Пілочка 50*8*45 см
Висота пілочки в тумбі 16 см, глибина 43 см
Параметри ящика всередині 36*26*8 см
замок 1 шт - 80 грн
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 27 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 5 142 ₴


