
Опис
Стіл для манікюру — незамінний помічник для майстра манікюру та педикюру. Стіл високої якості, продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі інструменти і засоби. Ця модель має дві бічні тумби, з поличками та шухлядами на телескопічних напрямних — це забезпечує плавне й безшумне відкриття.
Можливі варіанти: з кольоровою крайкою, білий із кольоровими фасадами
Можливе виготовлення столу індивідуальним замовленням із різних матеріалів і заданих розмірів.
Параметри тумби: 50*40*61 см
Параметри ящика всередині 40*31*10 см
Висота між тумбочкою та стільницею 12 см
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Двотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Наявність дверки, Захисні накладки на ніжках, Висувні ящики |
- Ціна: 8 690 ₴



