
Опис
Косметологічний візок — незамінний помічник для перукарського приладдя, інструментів для манікюру та педикюру або ж різних засобів і препаратів для медицини. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дадуть змогу тримати під рукою все найнеобхідніше та необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Обладнаний коліщатками — пересувною
2 ящики та 2 полички
Висота ящика 12 см
Параметри ящика всередині: 30*36*12 см
Бортик 6,2 см
Розмір полички 41,8*40 см
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 15 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
| Каркас | Ламіноване ДСП |
- Ціна: 3 465 ₴




