
Опис
Косметологічна канапа — незамінний помічник для виконання косметологічних процедур: нарощування вій, татуажу та масажу.
Канапа зі зручним механізмом регулювання положення спинки та нижньої частини. Складається з 3 частин, може розкладатися до горизонтального положення та складатися у формі крісла. Модель максимально зручна, виготовлена в мінімалістичному дизайні, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і кабінет. Можливі кольори: білий або чорний.
Особливості канапи:
металева основа
ніжки пофарбовані білою полімерною фарбою, стійкою до подряпин і барвників
фіксована висота канапи
механічне регулювання положення спинки та ножної частини
пінополіуретановий наповнювач заввишки 3 см
матеріал оббивки: ПВХ, вінілкожа
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 150 кг |
| Колір | Білий |
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1900 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 9 790 ₴



