
Опис
Кушетка педикюрна BSUkraine 240
Педикюрне крісло-кушетка з механічною регулюванням положення спинки. Має стійке та міцне металеве основа. Розкладається до горизонтального положення, є отвори для обличчя, спинка та ніжна частина регулюються механічно. Особливості цієї моделі в можливості зафіксувати крісло в похилому положенні за допомогою важеля — який розташований під сидінням, кут підйому від 0 до 55 градусів.. У комплекті до крісла йдуть знімні підголівники та підлокітники. Підголівник можна висунути або ж зняти. У підніжній частині крісла розташовані висувні подушки для стопи, які також можна зняти. Максимальне навантаження: 200 кг

Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Service |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки |
| Спосіб регулювання висоти | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Підголовник | Знімний |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Особливості | отвір для обличчя, знімна подушка-підголівник, знімні підлокітники |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Металевий |
| Обивний матеріал | ПВХ |
- Ціна: 13 900 ₴





