
Опис
Косметологічна кушетка — незамінний помічник для виконання косметологічних процедур: нарощування вій, татуажу та будь-якого типу масажу. Канапа зі зручним механізмом регулювання положення спинки, складається з 3 частин. Модель високої якості, має надійну конструкцію й оптимальні габарити, виготовлена в мінімалістичному дизайні, чудово впишеться в будь-який інтер'єр і кабінет. Матеріал каркаса — дерево, опори та ніжки — хромована сталь. Оббивка виготовлена з якісної екошкіри, що забезпечує тривалу експлуатацію канапок без вм'ятин, тріщин і видимих слідів експлуатації. Ніжки мають гумові ковпачки для захисту від ковзання. Ця Модель компактна та з легкістю складається і переноситься, це є ідеальним рішенням для масажистів і косметологів, які надають послуги вдома або здійснюють виїзд до клієнтів, а також для невеликих за площею косметологічних кабінетів.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Особливості | Можливість регулювання висоти столу, Захисні накладки на ніжках, Наявність ручки для переміщення, Можливість регулювання висоти сидіння |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1860 мм |
| Мінімальна висота | 700 мм |
| Максимальна висота | 850 мм |
- Ціна: 6 270 ₴
