
Опис
Стильний професійний фрезер для манікюру ZS-601
Цей фрезер дасть змогу з легкістю впоратися з манікюрами. Апаратна частина має спеціальні отвори для фрез, зручний тримач для фрезер-ручки та плавний регулятор потужності, що спрощує роботу з цією моделлю та дасть змогу точніше виставити потрібну вам потужність під різні манікюрні процедури. У комплекті є педаль для ножного керування і футляр зі змінними фрезами. ZS-601 підійде як для майстра-початківця, так і для професіонала.
Комплектація
Фрезер ZS-601
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами (5 суцільно-литих фрез та 1 фреза циліндр із шістьма шліфувальними барабанами)
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Інструкція з експлуатації англійською мовою
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Видалення кутикули
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 25000 об/хв |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага апарату | 700 г |
| Довжина | 165 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Усічений тонкий конус, Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Nail master |
- Ціна: 1 125 ₴




