влевовправо
Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Модель має 3 температурних режимів і 2 режими швидкості, що дає змогу гнучкіше налаштувати прилад для конкретного завдання без побоювання травмувати волосся зайвою температурою. Перемикачі режимів розташовані на фронтальній стороні ручки фена та дуже комфортні під час роботи з феном.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота коробки | 28 см |
| Ширина коробки | 9 см |
| Довжина коробки | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 300 |
| Вага | 520 |
- Ціна: 1 976 ₴



