
Опис
Професійний фрезер Saeyang N7 (100W), 100% оригінал від виробника.
Фрезер N7 славиться своєю якістю збирання та японськими електронними складниками. Дуже потужний, але водночас компактний фрезер дасть змогу вам заощадити місце на робочій поверхні та швидко впорається з манікюрами та педикюрами. Чудово себе покаже ця модель у разі великого потоку клієнтів. Фрезер N7 обладнаний реостатньою педаллю керування, що дає змогу натисканню регулювати поточну потужність. Апаратна частина має плавний регулятор потужності, що допоможе точніше виставити потрібну вам швидкість фрези. Купуючи техніку фірми Saeyang, ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір на дуже тривалий час.
Комплектація
Фрезер N7 100W
Фрезер ручка
Ніжна реостатня педаль керування
Силіконова підставка для ручки
Кріплення для ручки на апаратній частині
Комплект ключів і змінних щіток для обслуговування електродвигуна ручки
Мануал з експлуатації виробу та технічних характеристик
Способи застосування
Корекція контуру кутикули
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 100 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Виробник | Saeyang |
| Колір | Білий |
| Вид апарату | Універсальний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага апарату | 1650 г |
| Довжина | 145 мм |
- Ціна: 13 500 ₴







