влевовправо
Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Витяжка настільна для манікюру Simei 858-11.
Витяжка не великого розміру, тому не займе багато місця на робочій поверхні. Обшита по всій поверхні м'яким вініловим покриттям. Обладнана одним вентилятором на 30W. У комплекті йдуть два мішки для збирання пилу ( можна прати в машинці на делікатному пранні)
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Simei-FeiMei |
| Тип витяжки | Настільна |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 10.5 см |
- Ціна: 765 ₴


