влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Настільна витяжка для манікюру та педикюру Simei 858-9 чудово підійде для домашнього та професійного використання. Займає мало місця на робочому столі. У цій моделі є регулятор мощности. В наборі 2 мішки для збирання нігтьового пилу ( можна прати в машинці на делікатному пранні).
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simei-FeiMei |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настільна |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28.5 см |
| Ширина | 18.5 см |
| Висота | 12 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 40 Вт |
- Ціна: 900 ₴




