влевовправо
Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Професійна плойка для завивання волосся Moser Titan Curl 32 mm — нове рішення для створення великих локонів. Покриття плойки High-Tech Titanium має збільшену зносостійкість, забезпечує дбайливий вплив на волосся. Також у плойки є невеликий LCD-дисплей для регулювання температури. Плойка нагрівається впродовж 60 сек. температура регулюється від 80 до 210 °C.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Обертання в двох напрямках | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Затискач для фіксації | Так |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 80 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 60 сек |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 270 |
- Ціна: 1 751 ₴





