

Лампа SUN 8s (48W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків, нарощування нігтів і будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
UV LED лампа, яка чудово підійде не тільки для дому, але й для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN 8s має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні та стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не треба стежити за часом затвердіння лаку.
Потужна, безпечна та дуже ефективна.
Розміри лампи: 15х21х7 см.
Вага: 280 г.
Тип живлення: від мережі 220 V.
Режим роботи: понад 50000 годин.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | SUN |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | UV LED |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 21 |
- Ціна: 1 026 ₴



