
Опис
Професійний фрезерний Saeyang Marathon Escort 3.
Escort 3 - мощевий фрезер високої якості. Призначений для проведення якісної й безпечної процедури манікюру та педикюру, корекції гелієвих і акрилових нігтів.
Фрезер обладнаний щітковим мікромотором — наконечником H37L. Максимальний крутний момент становить 2.5 Нсм, а швидкість обертання апарата може досягати 35 тисяч об/хв, потужність 40 ватів, що дає змогу виконувати всі косметичні процедури якісно та в короткі терміни.
Переваги цього фрезера в досить тихій роботі та без вібрації під час роботи. Ручка має функцію самоохолодження. Функція реверсу дає змогу здійснювати обертання за годинниковою та проти годинникової стрілки. Ця модель виготовлена з високоякісного пластику, має стильний дизайн. У комплекті є ножна педаль керування, що дає змогу приводити фрезер у робочий стан простим натисканням.
Комплектація
Фрезер Escort 3
Фрезер ручка
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для ручки
Набір для обслуговування електродвигуна ручки
Способи застосування
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи. Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeyang |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 40 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Вага | 1.95 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Вбудований запобіжник, Наявність педалі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага апарату | 1000 г |
| Довжина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетово-білий |
- Ціна: 5 625 ₴





