
Опис
Фрезер Nail Dril 30W для манікюру та педикюру
Фрезер Nail drill має стильний і яскравий дизайн. Потужність 30W/30000 обертів за хвилину дасть змогу виконати не тільки манікюр, а й педикюр. У комплекті є ножна педаль керування і футляр зі змінними фрезами.Фрезер ручка має ергономічну форму та функцію самоохолодження. Чудово підійде як для майстра-початківця, так і для професіонала.
Комплектація
Фрезер Nail Drill 30W
Фрезер ручка
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Футляр зі змінними фрезами
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Колір | Рожевий |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага апарату | 650 г |
| Довжина | 155 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Nail Drill |
- Ціна: 1 440 ₴




