
Опис
Пінцет для брів INOX має скошені робочі поверхні, з легкістю захоплює навіть найкоротші та найтонші волосинки, швидко й безболісно видаляє їх. Інструмент має ручне заточування, виготовлений із якісної неіржавкої сталі, не змінює форму та не іржавіє після стерилізації або застосування дезінфікувальних засобів. Пінцет INOX зробить процес корекції форми швидким і комфортним, підходить як для професіоналів, так і для домашнього використання.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма пінцета | Пряма |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип пінцета | Механічний |
| Ширина робочих країв | 4 мм |
| Виробник | Minox |
| Країна виробник | Пакистан |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Ширина рукоятки | 10 мм |
| Довжина | 96 мм |
- Ціна: 113 ₴
