
Опис
Фрезер DM 013 для манікюру та педикюру
Ця модель має потужність 80W і 45000 обертів за хвилину, що дасть змогу швидко виконати не тільки манікюр, а й педикюр навіть із фрезами великого діаметра. DM 013 має стильний дизайн і виготовлений із високоякісного пластику. Кріплення для фрезер ручки на апаратній частині має сенсорний датчик, який вимикає фрезер під час приміщення ручки в тримач. Якщо ручку витягнути з тримача, фрезер автоматично знову почне роботу. У комплекті є реостатня педаль керування, що дає змогу регулювати оберти за допомогою сили натискання. Цей фрезер чудово покаже себе у разі великого потоку клієнтів і стане незамінним доповненням арсеналу майстра будь-якого рівня.
Комплектація
Фрезер DM-013
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами
Реостатна ножова педаль керування
Силіконова підставка для ручки фрезера
Комплект для обслуговування електродвигуна ручки
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція гелієвих та акрилових нігтів
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи. Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 80 Вт |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Колір | Червоний |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Вбудований запобіжник, Набір фрез, Реверс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Вага апарату | 1400 г |
| Довжина | 190 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
- Ціна: 3 555 ₴




