влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Масажний гребінець для волосся Master-pro 7081
Гребінець для волосся Master-pro 7081 з хвилеподібною щетиною.
Яскравий дизайн гребінця Master-pro 7081 підійде як дітям, так і дорослим.
Добре підходить для розчісування кучерявого та кучерявого волосся.
Завдяки хвилястій щетині волосся не сплутуватиметься, можливе розчісування вологого волосся.
Робить під час розчісування легкий масаж голови, що сприяє зміцненню та росту волосся.
Характеристики |
|
| Довжина: | 22.5 см |
| Ширина: | 6.5 см |
| Довжина ручки: | 10.5 см |
| Довжина щетини: | 2 см |
| Довжина подушки: | 5.5*10.5 (см.) |
| Термостійкість: | Є |
| Антистатика: | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Антистатичність | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 2 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 22.5 мм |
| Колір | |
| Колір | зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Фіолетовий |
- Ціна: 45 ₴



