влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Щітка для волосся Master-pro 8543
Масажний гребінець Master-pro 8543 виготовлена з високоякісного пластику з заокругленнями на щетині.
Завдяки завдовжки щетині допоможе Вам із легкістю розчесати довге та густе волосся.
Щетина заокругленими кінцями, буде масажувати шкіру голови під час розчісування, що поліпшить кровообіг і сприяє росту волосся.
Завдяки ергономічному дизайну гребінця Master-pro 8543 вона не ковзатиме та не випадатиме з рук під час використання.
| Характеристика: | |
| Довжина гребінця: | 21.5 см |
| Ширина: | 3.5 см |
| Довжина ручки: | 10.5 см |
| Довжина зубців: | 2 см |
| Термостійкість: | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
- Ціна: 45 ₴

