влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Гребінець масажний Master-pro 8584
Нова лінія гребінців для перукарського мистецтва Master-pro здивує Вас своїм унікальним дизайном і цінною. гребінець виготовлені з високоякісного термостійкого пластику.
Модель гребінця Master-pro 8584 компактного розміру, без проблем поміститься навіть у невелику дамську сумочку.
| Характеристики: | |
| Довжина: | 21 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Довжина ручки: | 9 см |
| Довжина щетини: | 1,5 см |
| Розмір подушки: | 3Х10,5 см |
| Термостійкість: | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | |
| Колір | зелений |
- Ціна: 45 ₴

