влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Масажна щітка Master-pro 8585
Масажний гребінець виготовлений із високоякісного пластику з заокругленнями на щетині.
Щетина заокругленими кінцями, буде масажувати шкіру голови під час розчісування, що поліпшить кровообіг і сприяє росту волосся.
Завдяки ергономічному дизайну гребінця Master-pro 8585, вона не ковзатиме та не випадатиме з рук під час використання.
| Характеристики: | |
| Довжина: | 23 см |
| Ширина: | 6 см |
| Довжина ручки: | 10,5 см |
| Довжина щетини: | 1,5 см |
| Розмір подушки: | 4,5Х11,5 см |
| Термостійкість: | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 45 ₴

