влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Масажна щітка для волосся Master-pro 9717
Масажний гребінець Master-pro 9717 виготовлена з високоякісного пластику із заокругленнями на щетині.
Завдяки завдовжки щетині допоможе Вам із легкістю розчесати довге та густе волосся.
Щетина заокругленими кінцями, буде масажувати шкіру голови під час розчісування, що поліпшить кровообіг і сприяє росту волосся.
Завдяки ергономічному дизайну гребінця Master-pro 9717, вона не ковзатиме та не випадатиме з рук під час використання.
| Характеристики: | |
| Довжина: | 22 см |
| Ширина | 7 см |
| Довжина ручки: | 10 см |
| Довжина зубців: | 1,5 см |
| Розмір подушки: | 5*11 см |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 45 ₴

