влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Гребінець для волосся 7082
Гребінець для волосся Master-pro 7082 з хвилеподібною щетиною.Яскравий дизайн гребінця Master-pro 7082 підійде як дітям, так і дорослим.
Добре підходить для розчісування кучерявого та кучерявого волосся.
Завдяки хвилястій щетині волосся не сплутуватиметься, можливе розчісування вологого волосся.
Робить під час розчісування легкий масаж голови, що сприяє зміцненню та росту волосся.
| Характеристика: | |
| Довжина: | 21 см |
| Ширина: | 4 см |
| Довжина ручки: | 10,5 см |
| Довжина зубців: | 2 см |
| Розмір подушки: | 3*9.5 см |
| Термостійкість: | Є |
| Антистатика: | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 210 мм |
| додаткова характеристика | |
| Колір | Рожевий |
| Колір | |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 45 ₴

