


Масажний гребінець Master-pro M9585SHRKF виготовлена з високоякісного пластику із заокругленнями на щетині.
Завдяки завдовжки щетині допоможе Вам із легкістю розчесати довге та густе волосся.Щетина виготовлена з металу, що продовжить тривалість користування гребінцем. Щетина заокругленими кінцями, буде масажувати шкіру голови під час розчісування, що поліпшить кровообіг і сприяє росту волосся.
Завдяки ергономічному дизайну гребінця Master-pro M9585SHRKF, вона не ковзатиме та не випадатиме з рук під час використання.

На задній частині розташоване невелике дзеркало діаметром 7,5 см. Зручний дизайн гребінця дає змогу більше не носити із собою гребінець і дзеркало окремо.
Завдяки невеликому розміру масажної щітки для волосся Master-pro M9585SHRKF вона з легкістю поміститься у невелику дамську сумочку.
Характеристика: |
|
| Довжина: | 18.5 см |
| Ширина: | 4.5 см |
| Довжина ручки: | 9.5 см |
| Довжина щетини: | 1.3 см |
| Довжина та ширина дзеркала: | 8*4 см |
| Термостійкість: | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Термостійкість | Так |
| Довжина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Золото |
- Ціна: 45 ₴


