
Опис
Стильний професійний фрезер для манікюру ZS-601
Цей фрезер дасть змогу з легкістю впоратися з манікюрами. Апаратна частина має спеціальні отвори для фрез, зручний тримач для фрезер-ручки та плавний регулятор потужності, що спрощує роботу з цією моделлю та дасть змогу точніше виставити потрібну вам потужність під різні манікюрні процедури. У комплекті є педаль для ножного керування і футляр зі змінними фрезами. ZS-601 підійде як для майстра-початківця, так і для професіонала.
Комплектація
Фрезер ZS-601
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами (5 суцільно-литих фрез і 1 фреза циліндр із шістьма шліфувальними барабанами)
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Інструкція з експлуатації англійською мовою
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Видалення кутикули
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не приводьте в дію фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 15 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 25000 об/хв |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Nail Master |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Форма насадок | Усічений тонкий конус, Гострий конус, Циліндр |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Вага апарату | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 1 125 ₴




