
Лампа Sun X plus має потужність у 72 W, що чудово підійде для майстрів із великим потоком клієнтів.
Лампа виготовлена з високоякісного пластику, має зручний LED-дисплей, що дає змогу точніше підібрати час запікання, має 3 режими таймера на 10, 30, 60 секунд і кнопку повільного запікання. Ця модель лампи розрахована на дві руки, що зробить процес запікання швидкою. Діоди на лампі Sun X plus розташовані дугоподібною формою, що дасть змогу добре запікати бічні валики та великі пальці.
Лампа має знімне дно, що дасть змогу виконати не тільки манікюру, а й педикюру. Sun X plus обладнана інноваційними світлодіодами подвійної дії, рівномірно розташованими по всьому внутрішньому периметру лампи, запобігаючи появі сліпих зон і дає змогу швидко та рівномірно запікатися покриттям для манікюру. Має стильний і приємний дизайн.
Лампа Sun X
Блок живлення 100-240V
Інструкція з використання
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 72 Вт |
| Додаткові функції | Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Кількість світлодіодних ламп | 36 |
| Блок живлення | Так |
| Інструкція | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 18.3 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | UV LED |
- Ціна: 889 ₴



