
Опис
Професійний Фен Salon Professional 8877 (1900 W) для укладання та сушіння волосся можна використовувати як у домашніх умовах, так і в салонах краси. Фен 8877 виготовлений із якісного матеріалу, має легку вагу, зручну ергономічну ручку і розташування кнопок керування. Фен Salon Professional 8877 має достатню потужність для ефективного використання. На корпусі фена є спеціальна петелька для підвішування, фен зручно лежить у руці та не вислизає. До комплектації з феном входить насадка — концентратор повітря. На ручці розташовані дві кнопки для гарячого та холодного потоку повітря, кожен режим має дві швидкості. Також фен обладнаний функцією іонізації повітря.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | США |
| Потужність фена | 1900 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорно-червоний |
- Ціна: 1 080 ₴





