
Опис
Пилка для нігтів Світ леді 80/100 — чудове пристосування, яке зробить рутинну процедуру не тільки ефективною, але й приємною. Дві робочі сторони роблять інструмент практичнішим і функціональнішим, а невеликий розмір зручний у використанні. За допомогою інструмента ви легко та швидко надасте нігтям потрібної форми, скоректуєте довжину та вирівняєте поверхню.
Спосіб застосування: обробити край нігтьової пластини, надавши форми нігтю. Можна використовувати для підпилювання поломаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Світ Леді |
| Тип пилочки по матеріалу | Паперова |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина пилки | 1.5 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма пилки | Халф |
| Абразивність пилки | 80/100 |
- Ціна: 9 ₴
