
Опис
Баф Світ Леді 240/240 станет для Вас ідеальним помічником, що гарантує ефективний результат, універсальний аксесуар підходить для роботи як із натуральними, так і зі штучними нігтьовими пластинами, чудово справляючись із невеликими тріщинами та надає нігтям ідеальну гладку поверхню. Нейл-інструмент чудово піддається очищенню й дезінфекції без втрати функціональних властивостей.
Спосіб застосування: обробити край нігтьової пластини, надавши форми нігтю. Можна використовувати для підпилювання поломаного нігтя. Працюючи з пилкою, намагайтеся зберігати форму нігтя, завжди рухаючись в одному напрямку.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Виробник | Світ Леді |
| Тип пилочки по матеріалу | Паперова |
| Тип пилочки | Для шліфування |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина пилки | 9 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність пилки | 240/240 |
- Ціна: 9 ₴
