
Опис
Сухожерна шафа модель KH 360 B — стерильні інструменти — це запорука здоров'я кожного майстра та його клієнта, ми пропонуємо Вам сухожарову шафу KH 360 B з електронною панеллю керування. Шафа потрерилізує інструменти за температури 250 градусів, вбиває всі види мікробів. Стерилізувати інструмент треба в спеціальному краф-пакеті з індикатором рівня стерилізації (індик змінює колір під час завершення стерилізації). Краф-пакет зберігатиме інструменти в стерильному стані до моменту відкриття пакета. Час роботи сухожника від 5 хв до 90 хв, кожне подальше натискання на кнопку "Timer Setting" додає 5 хв до роботи сухожалю.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота корпусу | 12 мм |
| Довжина корпусу | 30 мм |
| Ширина корпусу | 18 мм |
| Розмір внутрішньої камери | 25х12 |
| Основні | |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Максимальна робоча температура | 250 град. |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стерилізатор |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 300 Вт |
| Сфера застосування | Професійний |
| Довжина коробки | 38 см |
| Ширина коробки | 25.5 см |
| Висота коробки | 20 см |
| Максимальна температура | 250 |
| Мінімальна час роботи | 5 хвилин |
| Максимальний час роботи | 90 хвилин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 |
- Ціна: 1 395 ₴






