
Опис
Компактний професійний фен для волосся Parlux Advance Light обладнаний новою моделлю двигуна K-Advance, технологією Ionic&Ceramic, професійний перемикач Soft Switch, фен виготовлений за технологією Eco Friendly — це лише мала частина переваг фена цієї моделі.
Двигун K-Advance — фірмова розробка інженерів фірми Parlux, завдяки чому це дає змогу збільшити повітряний потік. У поєднанні з дизайном моделі Parlux Advance Light має знижений рівень шуму та чудове балансування.
Технологія Ionic&Ceramic дасть змогу зробити Ваше волосся блискучим, м'яким і здоровим. Комбінація негативно заряджених іонів і керамі дасть змогу спрямувати повітряний потік прямо в структуру волосся, запобігаючи пересушування. Іонізація сприяє швидкому закриттю волосяних лусочок і зберігає вологу. У такий спосіб волосся зберігає свою силу та вологу, запобігаючи травмуванню волосся під час сушіння.
Фен Parlux Advance Light - дружні до довкілля, виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що підлягають переробленню й фарбуються нетоксичними фарбами.
М'який перемикач Soft Switch для комфортної роботи майстра.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parlux |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 456 |
- Ціна: 4 420 ₴



